Září 2013

Fastfoody

28. září 2013 v 19:30 Téma týdne
Aloha,
Dnešní tématem týdne je nebo spíš jsou fasfoody. Ve fasfoodech prodávaj samí hnuse bez, kterých bysme nebyli tak tlustí. Mám kamarádku, která ve fasfoodu ještě nikdy nebyla a ani nechce a má můj obdiv. Já si samozřejmě taky ten hamburger dám, ale nějak to nepřeháním. Jsou však lidé, kteří každý den maj Mcdonald nebo KFC. Já jim závidím a zaráz lituji. Závidím jim že si každý den mohou dát KFC a zaráz je kvůli tomu lituju. Do těch hamburgerů dávaj různý chemikálie atp. Kdoví jak často mění třeba olej. To vědí jen pracovníci. Myslím že každý zná McDonald a KFC. Já raději KFC a vy? Máte radši KFC nebo Mekáč? Ano vím, tento článek je opravdu krátkej.

Život na vesnici

22. září 2013 v 10:07 Téma týdne
Ahoj,
Toto téma mi vyhovuje, protože já na vesnici žiju. Je o trochu věčí než okolní vesnice, ale to je fuk. K nám do školy vždy do šestky chodí žáci ze dvou okolních vesnic. Je tu celkem klídek. Nadolním konci jsou dva obchody. Univerzál alias unik neboli velký obchod a pak tu máme malý obchod. Asi tak rok se u nás staví drogérie, která má být nakonec večerka. Ja bych mnohem více uvítala kavárnu, protože tu tu ještě nemáme. Jsou tu akorát dvě hospody. Pěstuje se zde hodně hroznů. Máme tu dokonce i koupaliště. Bohužel obec neměla prachy a tak ho vypustili a teď se tu pořádají různé akce a večírky. Hlavně tu bývá pálení čarodějnic kde tančíme v jednom z bazénů. Musím říct že je pořádně hluboký. Jsou tu ještě dvě hřiště. Jedno malý neboli školní a druhý je dolní alias velký. Na to velkým se pořádajjí zápasy a opekání a taky ňáká hasičská něco :D Nemůžu si vzpomenout jak se to jmenuje.

Víkend :D

21. září 2013 v 9:41 Můj život
Nazdárek :)
Tak a máme tu konečně víkend. Řeknu vám že tento týden byl náročný, hlavně pátek. V zemplu jsme měli přepadovku a já téměř nic neznala. V češtině jsme psali na větné členy a já napsala tu největší blbost a to "Pt1" Pro ty kterří nevědí proč je to blbost to vysvětlím. Pt je předmět a ptám se na něj pádovými otázkami, ale na 5 se ptá přísudek a 1 podmět. Snad jste to pochopili, protože mé vysvětlování je na bodu mrazu. A v matice jsme psali desetiminutovku. Ok :) Teď k pátku. Z: Z testu jsem dostala 1-, ikdyž jsem čekala 3. Učitelka nás ústně skoušela. D: Psali jsme test a já jsem se ho rovnou zeptala jestli se příště můžu nechat vyvolat. Čj: Z Vč jsem žeprí dostala 2, ale možná jsem se přeslechla. Jinak celá třída říkala básničky. Áno, to znamená že jsem se musela drtit básničku. A: Z ajny jsem dostala (psali jsme na slovíčka) Z první části(máme to rozdělené na dvě části. Jednou musíme slovíčka psát anglicky a potom česky) jsem dostala 1- a zdruhé 2. Učitelka říkala že si v PONDĚLÍ napíšeme test na POČASÍ, ale my ho psali v pátek a ještě k temu přidala předložky. U předložek jsem vsadila na typovačku. M: Poslední a nejpohodovější hodina dne. Z destiminutovky jsem dostala za 1 a normálně jsme probíraly zlomky a učili se je skracovat.

Poslední dvě hodiny

10. září 2013 v 19:37 Můj život
Nazdárek,
Jak už nadpis napovídá, dnešní článek bude o posledních dvou hodinách. Možná něco bude chybět(Nojino, jsem sklerotik)
Fyzika: Ve fyzice se někdy zasmějem(to v každé hodině) Dneska jsem se smála já ze sousedem. Učitelka nás rozsadila. (Už minule). Sedíme takhle: Kluk, holka, kluk, holka. Na začátku hodiny jsme měli ukázart úkoli a v mé hlavě jsem si řekla "Fuck, jakej úkol?!" Naštěstí se skoro celá třída hlásila že nemá úkol. Měli jsme v lavici dělat pokus. Bylo to starý učivo. Jednoduše jsme si vzali odměrný válec a nalili do něj vodu a poté jsme tam namočili hřebík. Vyšlo nám to nějak debilně. Na kalkulačce bylo číslo, kteté nešlo přečíst. Tak jsme to udělali znovu. Hřebík byl na provázku a jak to tam soused dával tak se provázek rozvázal a hřebík spadl. Tomu se smála i učitelka. Ok, zavázali jsme ho znovu. Hřebík se má do toho válce dávat optrně a pomalu. Ne, on to tam pustil a tak ta voda vystříkla. Zase jsme se smály. Nakonec to fungovalo. No, počítali jsme to dlouho a bez pomoci učitelky a jednoho spolužáka by jsme se nedopočítali.

Dějepis: Tak to je výzva. Ne že bych neměla co vybrat, ale je toho moc. Začneme z domácím úkolem. Měli jsme napsat tři řecké bohy. Sousedka měla napsaný "Áres-bůh války" a já to přečetla takto "Áres-bůh vodky". Jeden kluk napsal že Gambrinus je řecký bůh. Tohoto boha by můj taťka uznával hned :D Dvě holky tam dělaly blbosti a holka předemnou se smála a já přirozeně taky. Dál se jeden kluk zeptal ,,Pane učiteli proč nehrajem hry? Vy jste nám to slíbil" ,,Hry budem hrát jen když budete hodní" ,,Ale to ste neřekl" ,,No právě".

Bylo toho víc, ale jak říkam, jsem sklerotik. Ja a ještě skoro nikdo nevěděl ja se píše "KŘESŤANSTVÍ". Možná se nad tím nezasmějete, ale pro já a určitě i ostatní ze třídy by se tomu smáli.

Potrat

7. září 2013 v 17:10 Téma týdne
Nazdárek,
Dnešní téma je potrat. Myslím že asi každej ví co to je. Žena jde na potrat když nechce dítě nebo o něj může přijít když je ve stresu. Nejenom ženy, ale i zvířata můžou potratit. Teď už jsou těhotný i čtrnáctky :D No prostě hrůza. Jinak, jak se máte? Dneska je přenádherně. Taky se chci zeptat jestli neznáte ňáký challenge. Možná bych mohla vytvořit new rubriku, ale jakou? Mno, napiště mi do komentů. Takže já musím vyhnat Rikinu, která nám vběhla do baráku a jdu ven. Tak zase někdy.

První týden školy

6. září 2013 v 14:31 Můj život
Guten tag,
Ok, pozdrav aloha vynechejme, už je to totiž, mno...divná xD. Bohužel podle nového zákona se od sedmé musí učit německy. Není zas tak špatná. Jak už nadpis napovídá, první týden školy je za námi!! V pátek máme jen pět hodin, což je super. Konečně si budu moct odpočinou od těch idiotů. Jsme totiž jaksi sfetovaná třída xD. Včera poslední hodina výtvarky, mno hrůza. Všecí řvali a učitelka se mohla vykřičet. Dokonce si toho všiml i ředitel. Učitelk z matiky říkala že neměla ještě hlučnější třídu a dnešní ajna hrůza. Jo a hudebka :D Zpívali jsme písničk ze šestky a učitelku málem klepla pepka :D. Písničky jsme totálně drmolili a když jsme zázračně text znali tak jsme ho(tím my myslím kluky) řvali přes celý první stupeň a možná i dám :D. Dneska v matice kluci řvali jak šibnutí, teda oni jsou šibnutí. Suplovala u nás naše třídní. Kvůli těm kokotům se budem muset rozsadit a já nechcu další ročník sedět vedle kluka. Nebojte napíšu jak to dopadlo. Já se tak moc těšila domů

Hola hola škola volá

2. září 2013 v 19:06 Můj život
Nazdárek
Tuto větu nesnáším. S tou mě totiž mamka budí a já začínám den otrávená z tý věty. Tak jekej byl první den? No, my jsme stáli před školou a poslouchali ména prvňáků a jejich patronů. (Každý deváťák se stará o jednoho prvňáka) Dále jsme museli poslouchat proslovy. Nakonec a i na začátku hrála česká hymna a holky tam zadržovali smích, jen kvůli tomu že se tam zasmála maličká holčička a já řekla že je sladká. No a když se kolem mě někdo směje, tak já se musím přidat. Potom jsme šli do třídy. Třídu jsme měli mít nahoře, ale zase ji budem mít na prvním stupni. To mi zas tak nevadí, ale vadí mi že hned za stěnou budou hluční a otravní šesťáci. Dřív tam byla učebna zeměpisu, ale teď se tam budou učit ti spratci. Jeden kluk tam věčné brečí a jsou tam dvojčata, která jsou vzteklá a agresivní. No i ten uplakánek je agresivní. Chichi...si pamatuju jak jsme byli v páté, tak jsme ho s kámoškou provokovali, aby vyraplil a i ty dva. Nojo...já jsem zlomyslná. Jo a od učitelky jsme dostali lentilky, který jsme měli mít před věma měsíci. Taky nás navštívila bývalá třídní a ukázala nám svého synka. On je tak lostomilej. Taky přibyl novej učitel, kterej už na první pohled vypadá ja čurák. Sestřenka říkala že ti mladí přijdou do školy s tím že něco změní. Jemu je asi tak 26. Taky jsem ujetá na anime. Navíc každej den budu mít nabitej program. Dojdu ze školy musím jít vyvenčit Tinu, jet pro zbytky(pro čuníky), dvě hodiny se učit, zbírat švestky. hrát si s Tinou, dívat se na anime a jít spát. Takto to bude kždej den :( Navíc máme povinnou němčinu. Já neumím ani angličtinu! Vzhledem tomu že nevím co dál psát, tak zase někdy a užijte si školu a nezapomente na tu otázku, kterou se nejspíš měla dát na konec článku a ne na na začátek.