Červenec 2013

Lvi

19. července 2013 v 15:43
Aloha,
Zde pár obrazků lvů.


Démoni

12. července 2013 v 22:03 Ostatní
Aloha,
Jak ste si určitě všimli, na blogu nejsem moc aktivní. Budu se snažit články vydávat častěji. Budou tu hlavně obrázky. Tak tady máte pár obrázků démonů.

Důchodci

9. července 2013 v 11:55 Téma týdne
Důchodci, podle mě by sme se k nim měli chovat s úctou. Nechápu jak je někdo může okrást. Takovým lidem bych nejraději nakopala někam. Já jsem se zatím setkala jen s milímy důchodci. Můj děda je milej a je s ním sranda a má babička je starostlivá a hodná. Já si neumím představit život bez nich.

Malý Ozzy- část 2

6. července 2013 v 21:35 Malý Ozzy
Aloha,
koněčně tu máme nový díl:D Snad se vám bude líbit:)

,,Tatíííí!" Kříčeli Charels a Tuko. Speel zrovna a Odpočíval a pronikavý hlas jeho synů ho rušil. ,,Co je?" Řekl poloospalý Speel. ,,Charels řekl že mám místo mozku kaši!" ,,Tuko urážel Ozziho, řekl o něm že odpad!" ,, Ten kdo to říká, toho se to týká! Nu, v této říkance je malá chybka." ,,Jaká?!" Vykřikli všecí tři zaráz. ,,Charels nemá místo mozku kaši, někdy mi příde že je chytřejší než já." Dořekl to a pousmál se. ,,Vážně?" Odpověděl nevěřícně Charels. ,,Jistě." ,,jsem tadyyyyyy, i s gazelou" Ozval se hlas Samanty. ,,Jupíííí" Charels, Tuko a Ozzy rychle běželi ke kořisti, zatímco jejich rodiče si o něčem povídali. ,,Příště půjdem lovit oba nebo jen já." ,,Proč?!" ,,Něměla by ses tak namáhat, jinak umře." Fajn, ale teď se pojďme najíst, jinak tam už nic nezbyde." Když všecí dojedli Charels ze sebe rychle vydal ,, Mami Tuko řekl že Ozzy je jen odpad." ,,Tuko?! Tohle ti jen ta..."Skočil jí do řeči Speel ,, Proč jste mi to neřekli?!" ,, Já ti to říkal tati." ,,Neříkal?! A nehádej se semnou!" ,,Jo Charelsi, nehádej se s naším milím otčem." ,,Tati, Charels ti vážně řekl, ale ty si řešil kaši." ,,Aha." ,,Jakou kaši?!" Zajímala se Samanta. ,,Charels řekl že mám místo mozku kaši." Ž aloval Tuko. ,,Charelsi!" ,,Je to pravda!" ,,DOOST!!!" Zařval z plna hrdla Speel. ,,Nechte matku odpočívat a jděte spát!"
Křičící